flash-lekarze

Kardiolog Krosno

prywatny gabinet kardiologiczny

Szukasz specjalisty który przyjmie Cię szybko i przyjrzy się Twojemu przypadkowi dokładnie?
Zadzwoń i umów się na wizytę.

Borykając się z różnymi problemami kardiologicznymi warto udać się do kardiologa. Kardiolog Krosno to strzał w dziesiątkę. Nasi specjaliści pamiętają, że kluczowym elementem skutecznego leczenia interwencyjnego jest odpowiednia kwalifikacja, przygotowanie pacjenta do zabiegu, monitorowanie jego optymalnego przebiegu, ustalenie farmakoterapii w fazie ostrej i przewlekłej oraz wieloletnia opieka ambulatoryjna.

Wieloletnia praktyka, wyjazdy naukowe oraz prace badawczo-naukowe i ciągłe doszkalanie sprawiają, że kardiologia w Krośnie świadczona przez nas jest na najwyższym poziomie.

Nasi specjaliści to fachowcy, którzy szkolili się również za granicą oraz zdobyli różne nagrody naukowe. Więcej informacji można przeczytać na stronie lekarze. Cierpliwość i pasja to coś co nas wyróżnia. Korzystamy ze sprzętu wysokiej jakości m.in.. aparat echokardiograficzny Philips Affiniti 30, aparatami do 24-godzinnego monitorowania EKG (Holter) marki Oxford DMS-300-3A.

Specjalizujemy się w leczeniu nadciśnienia tętniczego, choroby wieńcowej, niewydolności serca, zaburzeń rytmu serca (arytmii) oraz zaburzeń lipidowych. 

Nasz Gabinet kardiologiczny TwojKardiolog.eu znajduje się w Brzozowie, jednak dojeżdżają do nas Klienci z całego podkarpacia m.in. z Jasła, Brzozowa, Sanoka, Domaradza i innych miejscowości.

Dlatego jeśli szukasz fachowca jakim jest kardiolog Krosno to zapraszamy do nas.

Numer kontaktowy: 604 251 702

Nie czekaj! Im szybciej się do nas zgłosisz, tym łatwiej będzie nam Ci pomóc.