flash-lekarze

Kardiolog Brzozów

prywatny gabinet kardiologiczny

Szukasz specjalisty który przyjmie Cię szybko i przyjrzy się Twojemu przypadkowi dokładnie?
Zadzwoń i umów się na wizytę.

Gabinet kardiologiczny w Brzozowie TwojKardiolog.eu to profesjonalne podejście do każdego przypadku z którym przychodzą do nas pacjenci. Wykorzystując nasze wieloletnie doświadczenie oraz nowoczesny sprzęt diagnostyczny jesteśmy w stanie zdiagnozować większość chorób układu krążenia a w szczególności nadciśnienie tętnicze, chorobę wieńcową, niewydolność serca, zaburzeń rytmu serca (arytmii) oraz zaburzenia lipidowe.

Dbamy o to by każdy pacjent czuł się u nas komfortowo i czuł że jego przypadek został szczegółowo zbadany.

Kardiolog Brzozów to także prywatna wizyta kardiologiczna. Posiadamy doświadczenie w leczeniu klinicznym oraz posiadamy NOWY sprzęt wysokiej klasy m.in. aparat echokardiograficzny Philips Affiniti 30, aparat do 24-godzinnego monitorowania EKG (Holter) marki Oxford DMS-300-3A oraz aparat do 24-godzinnego monitorowania ciśnienia tętniczego (Holter ciśnieniowy) marki Oxford.

Przyjeżdżają do nas na wizytę Pacjenci z okolic Sanoka, Krosna, Jasła, Rymanowa, Targowisk, Domaradza i z różnych okolic Podkarpacia.

Nasi lekarze to specjaliści w swoim fachu, którzy ciągle się szkolą i zdobywają jeszcze większą wiedzę w specjalizacji z zakresu chorób wewnętrznych oraz kardiologii.

Wizyta w naszym gabinecie jest idealnym rozwiązaniem jeśli borykasz się z problemami kardiologicznymi, czy też chorobami  z tym związanym.
Rezerwacji wizyty dokonasz podczas rozmowy telefonicznej dzwoniąc na numer 604 251 702.
Nie czekaj! Im szybciej się do nas zgłosisz, tym łatwiej będzie nam Ci pomóc.